1
0

Üdvözöljük a DRUKKERBOLT.HU oldalon!

Liverpool

A Liverpool Football Club 1892-ben alapított angol labdarúgócsapat. A Liverpool bajnoki címeket tekintve a második legsikeresebb klub: 19-szeres angol bajnok. Emellett a csapat 7-szeres FA-kupa-győztes, 8-szoros Ligakupa-győztes, valamint 15-szörös Szuperkupa-győztes. Az európai kupákban is sikeresen szerepeltek: a BL-t 6-szor megnyerték, és az UEFA-kupát, valamint az európai szuperkupát 4-szer is elhódították; ezzel a teljesítménnyel a legsikeresebb angol klub nemzetközi szinten. Hazai pályájuk az Anfield Road, szurkolói táboruk pedig a Kop.
A Liverpool FC himnusza a You’ll Never Walk Alone (Sosem leszel egyedül). A csapat szurkolói híresek kitartásukról, az Anfielden teremtett hangulatot a semlegesek, de még az ellenfelek is elismerik. A Liverpool szurkolóit két nagy tragédia is összekovácsolta, a Heysel és a Hillsboroughi katasztrófák.

-26%
Két ív Liverpool csomagolópapír csapatcímerrel és felirattal.
A csomag szintén tartalmaz 2 db Liverpool ajándékcímkét, amit személyes üzenettel lehet ellátni a megajándékozottnak.
Eredeti, hivatalos Liverpool termék.
Mérete kb. 70 cm x 50 cm.
Raktáron
2 500 Ft
1 850 Ft
-35%
Asztalra helyezhető biliárd a Pool színeiben , stadionos mintával.
Ideális gyerekeknek, akik Arsenal szurkolók. Kizárólag beltéri használatra ajánlott.
Mérete kb. 50 cm hosszú, 37 cm széles és 12 cm magas.
Minden, a játékhoz szükséges kiegészítőt tartalmaz.
Nincs raktáron
34 000 Ft
21 990 Ft
-27%

Liverpool FC hátizsák, hivatalos, logóval. Cipzárral nyitható, két külön rekesszel, így praktikusabb lehet a pakolás.
Párnázott, állítható vállpántokkal rendelkezik. Tökéletes iskolatáskának vagy hátizsáknak. Mérete kb. 36 cm x 26 cm.
Eredeti klubtermék!
14 990 Ft
10 990 Ft
-12%
Liverpool Fc polár takaró. Kis helyen elfér, így utazásokhoz is tökéletes választás.